Ons team

Successen realiseren wij samen

Team

Bij E2-Energie werken we samen vanuit een eerlijke intentie om betekenis vol te zijn voor onze klanten. Successen vieren wij als team, waarbij we trots zijn op ons werk en de bijdrage om CO2 te besparen. Heeft u een vraag? Wij helpen u graag verder.

Wij helpen u graag verder!

Erik Brink

Algemeen directeur
e.brink@e2energie.nl

Rob van der Meulen
Eric Smeets

Directeur new business
e.smeets@e2energie.nl

Maarten de Boer

Directeur operations

m.deboer@e2energie.nl

Remco Wagemaker
Richard Evers

Accountmanager

r.evers@e2energie.nl

Miel Schroijen
Hugo van Goethem
Anneke Visscher
Remco de Mol
Jasper Gijsbertsen
Remon Rorije
Alba Maqueda Mateos
Jeison Mulder
Aland Ahmed
Niek Rensen
Abdullahi Mahamed
Khalil Alslama

Elektromonteur

khalil@e2energie.nl

Diana Mik

Administratie
d.mik@e2energie.nl

Masja van der Veen
Ganda Abdurachman
Ruth Vreemann

Marketing & Communicatie

r.vreemann@e2energie.nl

Jan Spaan