Storing? Meld het meteen!

Vul onderstaande formulier zo volledig mogelijk in. Wij nemen contact met u op.

Meld een storing

Heeft u een storing? Vul dan het onderstaande formulier zo volledig mogelijk in. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Wij helpen u graag verder!

Erik Brink

Algemeen directeur
e.brink@e2energie.nl

Rob van der Meulen
Eric Smeets

Directeur new business
e.smeets@e2energie.nl

Maarten de Boer

Directeur operations

m.deboer@e2energie.nl

Remco Wagemaker
Richard Evers

Accountmanager

r.evers@e2energie.nl

Miel Schroijen
Hugo van Goethem
Anneke Visscher
Remco de Mol
Jasper Gijsbertsen
Remon Rorije
Alba Maqueda Mateos
Jeison Mulder
Aland Ahmed
Niek Rensen
Abdullahi Mahamed
Khalil Alslama

Elektromonteur

khalil@e2energie.nl

Diana Mik

Administratie
d.mik@e2energie.nl

Masja van der Veen
Ganda Abdurachman
Ruth Vreemann

Marketing & Communicatie

r.vreemann@e2energie.nl

Jan Spaan

Realtime monitoring

E2-Energie biedt een uitstekende service en proactieve monitoring van de opbrengst van de zonnepanelen. Met een handige app op uw mobiele telefoon kunt op de opbrengst van de zonnepanelen online volgen. Op deze manier bent u nu en in de toekomst gewaarborgd van een optimaal rendement van de zonnepanelen van E2-Energie!